USD: EUR:
... в Запорожье
На запорізькому курорті відпочиваючим заборонили виносити з моря медуз

На запорізькому курорті відпочиваючим заборонили виносити з моря медуз

Орендарі пляжів встановили таблички з забороною, щоб уникнути згодом смердючого запаху.

Про це повідомляє «ПроБердянск».

Проблема глобального збільшення чисельності медуз в Азовському морі турбує не тільки вчених і представників інститутів моря, а й пересічних громадян, яким ці мешканці глибин доставляють величезні незручності на пляжах Бердянська.

Спочатку мала кількість медуз, просто витягали на берег, де вони не поспішаючи «танули». Потім, при збільшенні, медуз почали закопувати – але це незаконно і загрожує фінансовими санкціями, плюс запахи від таких медузних могильників, не найприємніші.

Єдине, що можуть зробити орендарі бердянських пляжів – це просити відпочиваючих не витягувати медуз на берег, так як процес розкладання супроводжується смердючим запахом і не зовсім естетичним видовищем.

Власне, так і вчинили. Відповідні попереджувальні таблички з’явилися на 3-му міському пляжі.

У публікації на сторінці Інституту рибного господарства і екології моря вважають, що одним з виходів є установка бар’єрних систем – мереж, навколо пляжів. На думку екологів, такі захисні екрани, встановлені індивідуально на кожній базі окремо: «… могла б таке реалізуваті та, великою мірою, Зменшити проблему медуз як Дещо, что зокрема шкодить бізнесу Надання послуг відпочинку біля моря.»

При цьому міський голова Валерій Баранов закликав місцевих жителів і відпочиваючих змиритися з появою медуз, оскільки комунальні служби не можуть вирішити цю проблему.

Нагадаємо, Ленінський суд виніс вирок 52-річному педофілу, який влітку 2019 року в під’їзді запорізької багатоповерхівки зґвалтував 12-річну дівчинку. Злочинець раніше вже був судимий за аналогічний злочин. На цей раз його відправили за ґрати на 14 років.

Читайте також:

Словенія відкрилася для туристів з України

У Мелітополі сталася пожежа у котеджному містечку, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0