USD: EUR:
... в Запорожье
На запорізькому фестивалі «Khortytsia Freedom» виступлять фіналісти нацвідбору на Євробачення-2019

На запорізькому фестивалі «Khortytsia Freedom» виступлять фіналісти нацвідбору на Євробачення-2019

У цьому році музичний фестиваль «Khortytsia Freedom» пройде в Запоріжжі 31 серпня і 1 вересня.

Місце проведення фестивалю залишилося незмінним: в парку Металургів ім. В.Сацького (близько Планетарію). Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що в цьому році на «Khortytsia Freedom» буде більше 30 крутих артистів і три абсолютно різні сцени: Ethno Stage, Wake UP Stage, Freedom Stage.

У числі вже оголошених артистів, які виступатимуть на фестивалі, були: відкриття українського репу Alyona Alyona, група Green Grey і колектив «гуцул-металу» КАРНА, а також українські метал-група «MOTANKA» і рок-група Epolets.

Сьогодні організатори назвали ще одну групу, яка виступить на фестивалі – YUKO.

YUKO – український гурт, що поєднує в своїй творчості фольклор і електронну музику в жанрі фольктроніка. До складу групи входить Юлія Юріна та Стас Корольов. Вони познайомилися на шостому сезоні шоу «Голос країни» в 2016 році, в якому брали участь. З ініціативи тренера шоу Івана Дорна вони разом вирішили створювати свою музику.

У цьому році група брала участь в національному відборі на «Євробачення-2019» зі своєю інтерпретацією народної пісні «Ой у лузі калина стояла» – «Galyna guliala» (Галина гуляла). Згідно з результатами глядацького голосування і журі, група вийшла в фінал нацвідбору, де зайняла четверте місце.

1

Читач2019-07-20 11:48:33
Ох и дерьмище!!!