USD: EUR:
... в Запорожье
На Запорізькій АЕС звільнили та позбавили ліцензії інженера, якого окупанти призначили керівником станції

На Запорізькій АЕС звільнили та позбавили ліцензії інженера, якого окупанти призначили керівником станції

Заступника головного інженера, якого окупанти «призначили» керівником Запорізькій АЕС, звільнили з посади та позбавили ліцензії.

Про це «Перший Запорізький» повідомив в огляді маніпуляцій і фейків, які ворожі ресурси поширювали  у період з 21 по 30 листопада.

Проросійські окупаційні ресурси розповсюдили маніпулятивну інформацію про «призначення» головного інженера ЗАЕС Юрія Черничука на посаду нового директора атомної електростанції.

Праворуч від зрадника – колишній головний інженер російської Балаківської АЕС Олег Романенко, якого спершу окупанти «призначили» директором Запорізької АЕС, а потім зробили директором «російської компанії з експлуатації ЗАЕС»

«Нагадаємо, попереднього директора станції Ігоря Мурашова було викрито у співпраці з СБУ. Він передавав Києву інформацію про стан справ на станції. У цьому чоловік зізнався сам. Після фактів, що розкрилися, Мурашова видворили на підконтрольну Україні територію. На допитах він зізнався, що розумів, яких наслідків може призвести його діяльність», – брехали пропагандисти.

У ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державній інспекції ядерного регулювання України (Держатомрегулювання) повідомили, що так зване «працевлаштування» Юрія Чернічука у «росатом» – чергова ганебна спроба російських окупантів привласнити українську ЗАЕС.

У державному агентстві підкреслили, що Запорізька АЕС, її ядерні установки та ядерний матеріал є власністю України, єдиною легітимною експлуатуючою організацією, оператором ЗАЕС, є ДП «НАЕК «Енергоатом», яка, відповідно до міжнародних зобов’язань та законів України, діє згідно з ліцензіями, виданими Держатомрегулювання.

Як повідомили у ДП «НАЕК «Енергоатом», 1 грудня президент компанії Петро Котін підписав наказ про звільнення заступника головного інженера ВП ЗАЕС Юрія Чернічука, який також виконував обов’язки головного інженера станції. Таке рішення пов‘язане із наявністю підтвердженої інформації про колабораційну та зрадницьку діяльність Юрія Чернічука на користь окупантів.

Іншими наказами Петро Котін призначив Дмитра Вербицького виконувачем обов‘язків генерального директора ЗАЕС та Ігоря Мурашова – головним інженером станції.

Окупанти не пускають на Запорізьку АЕС співробітників, які відмовляються співпрацювати

Держатомрегулювання анулювало ліцензію на право здійснення організаційно-розпорядчих функцій, які пов’язані з забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки Чернічуком Юрієм на посаді заступника головного інженера з модернізації та управління ресурсами ВП «Запорізька АЕС» під час заміщення головного інженера (першого заступника генерального директора) ВП «Запорізька АЕС». Відповідний наказ в.о. Голови Держатомрегулювання – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олегом Коріковим підписано 3 грудня 2022 року.

Рашисти готують чергові провокації на Запорізькій АЕС


Читайте також:

У Бердянську затримали двох священиків греко-католицької церкви

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0