USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі служба пробації допомогла стягнути майже 250 тисяч гривень на аліменти за рахунок суспільно-корисних робіт

На Запоріжжі служба пробації допомогла стягнути майже 250 тисяч гривень на аліменти за рахунок суспільно-корисних робіт

Протягом 7 місяців 2019 року в уповноважені органи з питань пробації Запорізької області надійшло 239 рішень суду про накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Йдеться головним чином про стягнення заборгованості по аліментах в рамках проекту «Чужих дітей не буває»

Згідно з цим законом, уповноважені органи з питань пробації повинні відправити правопорушників на суспільно-корисні оплачувані роботи. Зазвичай такі роботи на строк від ста двадцяти до трьохсот шістдесяти годин і виконуються не більше восьми годин на день.

У Запоріжжі порушники, на яких рішенням суду накладено адміністративне стягнення трудяться на комунальному підприємстві «Запоріжремсервіс». В інших районах області на об’єктах, визначених органами місцевого самоврядування. Перелік платних суспільно корисних робіт передбачає: облаштування, фарбування і ремонт об’єктів благоустрою; підрізування і вирубку дерев, кущів, знищення бур’янів, висадку та побілку дерев, участь у прибиранні стихійних звалищ на території міста, прибирання гілок і опалого листя з території міста та інше.

У Запорізькій області 152 порушника приступили до виконання робіт, з них 25 – в Запоріжжі. Серед них налічується 107 боржників по аліментах (13 в Запоріжжі).

За інформацією Управління державної виконавчої служби в Запорізькій області, з початку року стягнуто 248 тисяч гривень для погашення заборгованості по аліментах. По місту Запоріжжя сума погашення заборгованості становить 18560 гривень.

Законодавчо визначено, що якщо порушник ухиляється від виконання суспільно корисних робіт, то він підлягає притягненню до адміністративної відповідальності, а в разі злісного ухилення – до кримінальної відповідальності.

0