USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі міста і селища отримають додатково 8,5 мільйона гривень на дороги, школи і лікарні

На Запоріжжі міста і селища отримають додатково 8,5 мільйона гривень на дороги, школи і лікарні

Уряд виділив 1,4 мільярда гривень на підтримку малих міст і селищ України. Запорізькій області з цієї суми перепаде тільки 8,5 мільйонів гривень. Про це повідомляють в запорізькому відділенні Асоціації міст України.

Так, Запоріжжя отримає додатково три мільйони гривень на сферу освіти. Гроші спрямують на капремонти шкіл в Шевченківському районі і закупівлю обладнання для навчальних закладів Олександрівського району.

У місті Василівка 1,3 мільйона гривень надійде на проведення ремонту дороги по вулиці Миру.

Мелітополь також отримає трохи більше мільйона гривень на ремонти доріг, Токмак – 175 тисяч на лікарні. Також сферу охорони здоров’я за рахунок бюджетних грошей збираються піднімати в Якимівської громаді. У Широківської громаді мільйон гривень планують поділити між заміною труб опалення в лікарні і встановленням вуличного освітлення в селах.

Решта громади і райони області сумарно на свої програми отримають 1,8 мільйони гривень.

В АМУ зазначають, що на початку липня вони звернулася до уряду із заявою: міста районного значення та селища, через нестачу коштів на соціальні цілі і програми, можуть виявитися перед ризиком поглиблення депресивного стану. Щоб цього уникнути уряд виділив цільову субвенцію на підтримку малих міст і селищ.

0