USD: EUR:
... в Запорожье
На запорізькому підприємстві працівник отримав травму: ГУ Держпраці закінчило розслідування

На запорізькому підприємстві працівник отримав травму: ГУ Держпраці закінчило розслідування

Обласне управління Держпраці 16 квітня повідомило про закінчення розслідування травматичного випадку, який стався у березні цього року на ЗАЗі.

Під час роботи на механічному пресі з вирубування металевої смуги налагоджувальник холодно-штампувального устаткування дістав травми пальців лівої руки. Комісія встановила, що основна причина нещасного випадку – порушення технологічного процесу: штамп пресу був установлений не у відповідності до схеми наладки і без захисних огорож, які б унеможливлювали дотик працівника до рухомих частин механізму. При цьому залипання виробу в штампі усувалося без вимкнення обладнання та без допомоги пристосувань.

Комісія рекомендувала провести позаплановий інструктаж з питань охорони праці для всіх працівників підприємства, розробити та впровадити додаткові заходи безпеки, що надалі унеможливлять повторення подібних нещасних випадків, і притягнути до відповідальності осіб, котрі допустили порушення вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.   


Читайте також:

З п’ятниці на суботу в різних частинах Запоріжжя та під Запоріжжям відключать воду, — АДРЕСИ

УЗ збільшила кількість потягів із Запоріжжя на свята

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0