USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі медики не змогли потрапити до хворої жінки, бо її будинок до стелі завалений сміттям, — ФОТО

На Запоріжжі медики не змогли потрапити до хворої жінки, бо її будинок до стелі завалений сміттям, — ФОТО

У Мелітополі працівників комунальної служби викликали для того, аби хоч трохи розчистити від сміття приватний будинок, щоб до приміщення могли потрапити медики.

Працівники швидкої допомоги приїхали на виклик до жінки, у якої відкрилася кровотеча, розповідає РІА-М. Втім, вони зіткнулися із проблемою: будинок буквально схожий на смітник.

Спочатку на допомогу жінці із кровотечею приїхали рятувальники. Але всі спроби всередину були марні. Коли до Мелітопольського виконкому надійшло звернення з таким проханням, відгукнулися на допомогу співробітники місцевого комунального підприємства, які вивезли два самоскиди зі сміттям, але роботи продовжуються.

У будинку, як розповідає сусідка, мешкають брат із сестрою. Жінка гладка і хворіє. Мотлох складують у цій сім’ї вже давно – спочатку їхня матір, а після її смерті “традицію” продовжили і брат із сестрою.

Ми влітку ще викликали поліцію та МНС з метою перевірки чи жива вона. Бо брат давно не з’являвся, не бачили його. Та й її близько півтора року не бачила я. Служби години дві намагалися пробратися до будинку, абияк поліція зайшла, особисто переконалися, що вона жива. І на цьому все. Вони попросили їх не турбувати, – розповідає сусідка.

За ситуацією спостерігатимуть мелітопольські журналісти.


Читайте також:

Дитину медикам передала жінка на вулиці: подробиці смерті 4-місячної дівчинки у Запоріжжі, — ВІДЕО

15-річний організатор знущань над хлопчиком у Кушугумі проживав два роки без батьків, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0