USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі до берега дві години через несправність буксували катер з 14 пасажирами на борту

На Запоріжжі до берега дві години через несправність буксували катер з 14 пасажирами на борту

На курорті в Запорізькій області катер не зміг дістатися місця призначення.

Надзвичайна подія сталася в суботу в курортній Кирилівці. Тут катер під час екскурсії, через технічну несправність, зупинився в море і не зміг самостійно дістатися до берега. На борту плавзасобу знаходилося 14 осіб, з них 3 дітей, інформує пресслужба ГУНП області.

19 червня о 19:40 у відділення поліції надійшло повідомлення про те, що Утлюкському лимані, на відстані приблизно 5 км від берега, потрібна допомога пасажирському катеру “Ластівка”, на борту якого знаходиться 14 осіб, в тому числі і 3 дітей. До рятувальної операції до співробітників ГСЧС приєдналися і співробітники сектора поліцейської діяльності на воді, які на даний момент несуть службу в Кирилівці. Також було встановлено, що на Федотовій косі катер “Ластівка” з пасажирами на борту вийшов на прогулянку в Утлюкський лиман близько 15:00.

Під час екскурсії плавзасіб зупинився через технічну несправність, після усунення якої, через негоду, він не міг повернути пасажирів назад на берег. Була загроза того, що катер може понести у відкрите море. Судно з допомогою службової техніки і гідроцикли до берега буксирували близько 2 годин. Закінчилася рятувальна операція близько 21:00, коли всі пасажири зійшли на берег і повернулися на бази відпочинку. В результаті НП ніхто не постраждав.


Читайте також:

На Запоріжжі сталась пожежа в будинку: загинула людина

У Запорізькій області цілодобово триває багатомільйонний ремонт траси до Кирилівки: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

3

Осведомитель2021-06-23 08:34:55
После Чернобыля боялись, что на Украине будут рождаться двухголовые. Ошиблись -- рождаются пустоголовые. И целыми косяками ломятся на журфаки, а после выпуска тиражируют своё невежество, вопиющую безграмотность и пустоголовость в электронных и печатных СМИ (средствах массовой идиотизации). Таким безмозглым борзописцам не в силах помочь ни "докторки", ни "фершалы" ! Остаётся только "буксуваты" этих малограмотных борзописцев в начальную укрошколу на переобучение !
Саня2021-06-21 18:39:39
Да вообщето катер притянул обычный прокатчик гидроцикла.так что не чего там (гсчс,мвд, вертолеты с собаками и тдитп...
Александр2021-06-21 18:27:33
Здравствуйте админ, чего вы пишете не правду??? Их спас вообще то спасатель водного гидроцыкла )))не стоит присваивать чужые награды!!!!!