USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі через російські обстріли без газу залишаються майже 240 тисяч родин, без світла – 18 тисяч абонентів

На Запоріжжі через російські обстріли без газу залишаються майже 240 тисяч родин, без світла – 18 тисяч абонентів

Ворожі обстріли продовжують руйнувати цивільну інфраструктуру Запорізької області.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

На сьогодні, 07 серпня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 17 742 абонентів у 81 населеному пункті Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання більшої частини Степногірської дільниці, що було перервано напередодні через ворожі обстріли, та заживило 5 940 родин. Також фахівці усунули пошкодження повітряної лінії електропередачі, що виникло вчора в електромережах Вільнянського міжрайонного РЕМ, та повернули світло 363 абонентам. Крім того, було відновлено енергопостачання 43 споживачів у м. Запоріжжя.

На жаль, через бойові дії в Оріхівських електромережах знову виникли нові пошкодження, внаслідок чого було знеструмлено ще 259 домівок місцевих мешканців. Додає роботи й негода, що цієї ночі порушила енергопостачання 687 абонентів Вільнянського міжрайонного РЕМ. На ранок енергетики заживили близько половини зі знеструмлених домівок, аварійно-відновлювальні роботи тривають. Також на ранок у м. Запоріжжя має місце 1 одиничне відключення. По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має. По Гуляйпільському районному відділенню через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися.

Ситуація із газопостачанням без змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 226 990 абонентів у 270 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів (у т.ч. міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району). Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Ситуація із водопостачанням без змін. За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до р. Карачокрак і далі потрапляють у р. Дніпро.

У центрі Бердянська стався вибух біля захопленого окупантами міського відділу поліції


Читайте також:

Російські армія знову обстріляла Запорізьку АЕС: вдарили по майданчику з відпрацьованим ядерним паливом, є поранений

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0