USD: EUR:
... в Запорожье
На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей російські паспорти отримав лише 1% населення

На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей російські паспорти отримав лише 1% населення

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей рашисти змогли роздати свої паспорти лише 10 тисячам людей, що становить близько 1% дорослого населення.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій ЗСУ.

Зазначається, що такий низький рівень російської паспортизації залишається навіть попри те, що людям обіцяють разом із документом видати 10 тисяч рублів.

Також повідомляється, що на окупованих територіях росіяни вдаються до погроз аби прискорити введення рубля. Так, на півдні окупанти активно поширюють свої фейкові квитанції щодо сплати комунальних послуг в рублях. Проте більшість місцевих розуміє юридичну нікчемність цих папірців. Відтак рашисти вдаються до погроз. Зокрема в Херсоні окупанти зібрали голів ОСББ й пригрозили «профілактичними заходами», якщо мешканці будинків не будуть здійснювати оплату в «інтересах рф».

«Проте результату такі зустрічі не дали. Загалом, попри намагання ворога більшість розрахунку відбувають в гривнях. Особливо це стосується приватного сектору, який майже повністю приймає оплату в гривнях», – зазначили у Центрі.

Росія зараз недостатньо сил, щоб прорвати оборону та дійти до Запоріжжя, – військовий аналітик Том Купер


Читайте також:

Задля дискредитації ЗСУ рашисти вночі знову обстріляли Енергодар, – мер Орлов

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0