USD: EUR:
... в Запорожье
На окупованій території Запорізької області не надають лікарську допомогу без російського паспорта

На окупованій території Запорізької області не надають лікарську допомогу без російського паспорта

У деяких населених пунктах тимчасово окупованої території Запорізької області загарбники обмежують надання медичних послуг без отримання російського паспорта.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За інформацією Центру, місцеве населення на тимчасово окупованих територій України уникає отримання російського документа. Через низькі темпи паспортизації на захоплених територіях представники окупаційних адміністрацій отримують догани від московських кураторів.

«Місцеві не беруть російський документ та саботують його отримання. Відтак окупанти продовжують влаштувати геноцид цивільному населенню – та не надають медичні послуги без російського паспорта або ж заяви на отримання. В окремих лікарнях, зокрема в Токмаку на Запоріжжі, влаштували пункти, де можна подати заяву на отримання паспорта рф», – повідомляють у Центрі національного спротиву.

Центр національного спротиву закликає не брати російський паспорт. І рекомендує жителям тимчасово окупованих територій за необхідності оформити заяву і мати відповідний «документ» окупантів на руках. Але пропускати чергу і оновлювати заяву, таким чином саботуючи отримання російського документа.

В окупованому Мелітополі підірвали авто колаборанта: він помер у лікарні, – ВІДЕО


Читайте також:

Cамопроголошений «міський голова» Бердянська Олександр Сауленко отримав 15 років тюрми за державну зраду

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0