USD: EUR:
... в Запорожье
Цього тижня у Запоріжжі завершать монтаж сталевих канатів на вантовому мосту: що вже зробили, – ФОТО

Цього тижня у Запоріжжі завершать монтаж сталевих канатів на вантовому мосту: що вже зробили, – ФОТО

Цього тижня у Запоріжжі планують завершити монтаж вантових канатів на верховій частині вантового мосту з лівого берега міста на Хортицю.

Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

Станом на вчорашній день, 23 листопада, мостобудівники змонтували вже 39 вант. Всього на верхову частину мосту потрібно закріпити 48 таких канатів. Завершити монтаж планують на цьому тижні.

Нагадаємо, вихідними на будівельному майданчику вантового мосту побував міністр інфраструктури Олександр Кубраков, а на початку місяця – прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

На будівництві запорізьких мостів зараз активно працює понад 600 мостобудівників на 14 спорудах, одній транспортній розв’язці, на будівельному майданчику поблизу Кривої бухти та на об’єкті будівництва комплексу воєнізованої охорони залізничного мосту.

Цього року планують добудувати міст через Старий Дніпро. На початку наступного – першу чергу вантового мосту. Повністю закінчити будівництво будівельники обіцяють у другій половині 2022 року.

На будівництво об’єкту зі спеціального фонду державного бюджету було виділено 3 млрд грн у 2020 році та 2,7 млрд грн у 2021 році.

Раніше в Укравтодорі показали, як в Запоріжжі буде виглядати вантовий міст з лівого берега Дніпра на Хортицю.


Читайте також:

У Запоріжжі зроблять капітальний ремонт школи у рамках «Великого будівництва»: вартість проєкту – 160 мільйонів гривень, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

ЗЫ2021-11-25 10:06:09
А Зеленский проедет по мосту на камазах, как достроят, или только ленточку приедет перерезать?