USD: EUR:
... в Запорожье
На ДніпроГЕС і досі триває розбір завалів, – Міненерго

На ДніпроГЕС і досі триває розбір завалів, – Міненерго

П’ятий день в Запоріжжі триває розбір завалів на Дніпровській гідроелектростанції після ворожого обстрілу вранці 22 березня.

Про це заявила Світлана Гринчук, заступниця міністра енергетики України в етері «Радіо Свободи».

Триває наразі і оцінка стану обладнання. Чиновниця зазначає, що обладнання яке підлягає ремонту, вони швидко полагодять.

«Те обладнання, яке зазнало значних пошкоджень, – шукаємо заміну йому і будемо намагатись якомога швидше поремонтувати його», – розповіла Світлана Гринчук.

За словами чиновниці, наразі головна ціль для російської армії — енергетика. Тому енергетики зараз роблять усе можливе, аби захистити ці об’єкти та відновити пошкоджені. Та для ефективного захисту необхідне посилення протиповітряної оборони.

«В комплексі: протиповітряна оборона, фізичний захист, який ми будували і будуємо для наших об’єктів, – все це разом, сподіваємося, дасть нам змогу захистити наші об’єкти», – заявила Гринчук.

«Міг вийти на пенсію, але продовжив працювати»: дружина розповіла про загиблого, під час удару по Дніпровській ГЕС, водія тролейбуса


Читайте також:

Посилення конструкцій та утеплення фасадів: як проходять роботи у шести запорізьких будинках, пошкоджених обстрілами, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0