USD: EUR:
... в Запорожье
Мільйон масок: до України прибув гуманітарний багаж

Мільйон масок: до України прибув гуманітарний багаж

У соціальній мережі прес-служба Фонду Вадима Новінського повідомила про те, що з КНР до України прибув гуманітарний багаж медичного призначення.

“На цей раз це мільйон сертифікованих медичних масок, які в найближчі дні надійдуть в медустанови Херсонської, Миколаївської, Донецької (в тому числі міста Маріуполя), Запорізької та Дніпропетровської областей (в тому числі міста Кривого Рогу), а також будуть безкоштовно роздаватися нашим громадянам в парафії УПЦ по всій країні для забезпечення максимальної безпеки прихожан, які приймуть рішення взяти участь у святкових Великодніх Службах відповідно до вимог закону про карантинні заходи під час відвідування храмів” – сказано в дописі.

Починаючи з березня 2020 року Фонд Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці робив закупівлі в КНР високоефективних апаратів штучної вентиляції легенів (десять з яких вже прибули до України і передані медичним закладам), десятки тисяч експрес-тестів, тисячі костюмів і респіраторів надзвичайно захисту для медиків. Вони доставлені в Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області.

Фонд також організував закупівлю найбільшої партії високоточних ПЛР тест-систем DialPlexQ ️ – 100 000 примірників з Південної Кореї. Вони вже розподілені по лабораторіям МОЗ всіх областей України.

Читайте також: Президент Зеленский приехал в Бердянск и объявил о строительстве новой базы ВМС за 540 миллионов, – ВИДЕО

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

4

арифметика2020-04-13 06:06:26
От порядочного человека, любая помощь неоценима. Маловато у нас порядочных на оставшееся население.
Высший математик2020-04-12 17:16:28
1 млн. масок на 40 млн. населения. Это 1 маска на 40 человек. В день нужно 5 масок минимум на 1 человека. Считайте, геометрик, сами. Это дешёвые понты для приезжих!
геометрик2020-04-12 15:31:04
Новинскому респект! А ЕС и иже с ними?
Математик2020-04-12 13:36:17
Это одна маска на 10 человек!?? Или на 42? Шикарно!