USD: EUR:
... в Запорожье
Між Запоріжжя та Києвом планують побудувати нову залізничну лінію зі швидкістю руху до 250 км/год

Між Запоріжжя та Києвом планують побудувати нову залізничну лінію зі швидкістю руху до 250 км/год

Міністерство інфраструктури планує у 2021 році побудувати залізничну лінію зі швидкістю руху до 250 кілометрів за годину на напрямку Запоріжжя-Київ.

Про вчора, 22 лютого, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час свого виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30 «Інфраструктура».

Для реалізації майбутнього проєкту були обрані наступні напрямки: Київ-Львів-держкордон, Київ-Одеса, Київ-Харків, Київ-Дніпро-Запоріжжя.

«Перша залізнична лінія зі швидкістю руху до 250 км/год з’єднає державний кордон з Польщею та місто Львів (станція Скнилів) з можливістю продовження лінії до Києва і подальшою розбудовою по Транс’європейській транспортній мережі TENT-T. Проєкт передбачає будівництво інфраструктури для обслуговування поїздів типу InterCity та контейнерних перевезень у напрямку Європейського Союзу», – наголосив Владислав Криклій.

За його словами, держава має приділяти більше уваги будівництву нової інфраструктури не лише у дорожньому секторі, а й на залізниці, у портах, аеропортах і пошті.

У Запорізькій області за 24 мільйона гривен капітально відремонтують дитячий садок


Читайте також:

У Запоріжжі у Кривий бухті цілодобово збирають гігантські секції нового моста на Хортицю, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

командировка2021-02-23 11:53:00
Вы давно были на наших вонючих смрадных вокзалах?