USD: EUR:
... в Запорожье
Мешканці Енергодару можуть в опалювальний сезон залишитися без тепла

Мешканці Енергодару можуть в опалювальний сезон залишитися без тепла

В Запорізькій облдержадміністрації відбулася нарада, присвячена проблемам з опаленням, які можуть торкнутися мешканців Енергодару.

Посадовці кажуть — енергодарці заборгували комунальним підприємствам десятки мільйонів гривень.

Ті, у свою чергу, не в змозі сплатити за спожиту електроенергію. Через що в місті неодноразово відключали гарячу воду, зупиняли роботу ліфтів. А до опалювального сезону підготували лише 30% житлового фонду. Причиною називають — підвищення тарифів на комунальні послуги. Майже 10 років вони були нижче, ніж у сусідніх містах — подекуди вшестеро. Після стрімкого зростання тарифів — більшість мешканців комірне не сплачують.

Аби запобігти комунальному колапсу місцева влада звернулась до підприємств Енергодара, щоб борги їхніх працівників перед комунальниками утримували із заробітних плат.

Зараз в Енергодарі намагаються готуватись до опалювального сезону коштом міського бюджету. Голова обласної адміністрації Віталій Туринок зобов’язав міську владу вирішити питання заборгованості до 18 вересня; та провести роботу з населенням, щоб обґрунтувати підвищення тарифів на комунальні послуги.

Читайте також: В Запорізькій області через пожежу одну з вулиць огорнув дим: мешканцям важко дихати, – ВІДЕО

0