USD: EUR:
... в Запорожье
Мер Запоріжжя відсторонив директора «Дубовки» і доручив перевірити всі міські місця відпочинку

Мер Запоріжжя відсторонив директора «Дубовки» і доручив перевірити всі міські місця відпочинку

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк своїм розпорядженням відсторонив директора «Дубовки» Олега Комаренка від роботи.

Про це мер повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Усе Запоріжжя шокувала страшна звістка про загибель дівчинки в результаті травми в парку «Дубовий Гай». Вся громада та я особисто пригнічені цією трагічною новиною. Не маю слів, щоб виразити всю глибину співчуттів батькам дитини, – написав міській голова. – У цій ситуації немає й жодних виправдань для винних. Моїм розпорядженням керівництво парку відсторонене від виконання обов’язків, як мінімум на час проведення слідства. Крім того, найближчими днями в місті будуть перевірені всі без виключення місця дозвілля дітей та дорослих, а також усі атракціони. З недбалими керівниками та підприємцями будуть розірвані всі контракти та відносини».

Також Володимир Буряк повідомив, що міська влада надаст всебічну допомогу батьками загиблої дитини.

Як уже писав «Перший Запорізький», 8 березня, в центральному парку Запоріжжя «Дубовому гаю», на 10-річну дівчинку впала важка дерев’яна статуя. За попередньою інформацією, у неї були переломи кінцівок і травма голови. 9 березня серце дівчинки зупинилося.

В адміністрації «Дубового гаю» прокоментували нещасний випадок. Керівництво парку каже, що поруч з дерев’яними фігурами були попереджувальні написи про те, що залазити на них не можна.


Читайте також:

У Запоріжжі на 8 березня відбулася масова хресна хода Московського патріархату, – ФОТО

Отримуйте новини швидше завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0