USD: EUR:
... в Запорожье
Мелітопольська фірма постачала браковані запчастини для армії

Мелітопольська фірма постачала браковані запчастини для армії

СБУ викрила діяльність комерційного підприємства, яке постачало неробочі запчастини й агрегати для танків

У 2019 комерційна фірма із Запорізької області, на виконання державного оборонного замовлення поставила Держпідприємству “Харківський бронетанковий завод” трансмісії на танки Т-64 і Т-80. Згідно з контрактом, держава повинна була сплатити майже 2,5 млн.грн. Однак запчастини виявилися технічно несправними. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

“Встановлено, що замість відправки нових комплектуючих комерсанти здійснювали «косметичний ремонт» танкових агрегатів, які вже були у використанні. Зокрема, зловмисники перебивали на них серійні номери, фарбували та намагалися видати за нову продукці “, — повідомили у відомстві.

Завдяки діям СБУ, перерахування грошових коштів не відбулося. Оперативники провели обшуки за місцями ремонту та зберігання неякісних деталей, а також за місцями проживання фігурантів справи в Харкові, Мелітополі та Нікополі. Вилучено контрафактні запчастини для бронетехніки, пристрій для підробки серійних номерів, бухгалтерську документацію, печатки та інші матеріали, які доводять незаконність угод.

Директору підприємства оголошено підозру про спробу присвоєння та розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем.


Читайте також:

У Мелітополі офіцера засудили за нерозбірливий почерк

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

0