USD: EUR:
... в Запорожье
Медики валяться з ніг, а пацієнти лежать просто в коридорах: коронавірус різко вдарив по Харківщині

Медики валяться з ніг, а пацієнти лежать просто в коридорах: коронавірус різко вдарив по Харківщині

У Харківській області захворюваність на коронавірус знову пішла вгору. 

У цьому регіоні фіксується одна з найважчих ситуацій з епідемією в Україні прямо зараз: не вистачає місць у лікарнях, багатьом пацієнтам відмовляють у госпіталізації, а медикам доводиться працювати ще більше. У той же час відкривати додаткові відділення в області не поспішають. Закривати і переводити школи на дистанційку поки що теж не хочуть, пише Обозреватель.

Харківська область, як і в попередні хвилі коронавірусу, вийшла на перші місця за захворюваністю в Україні. Добова кількість виявлених випадків інфекції поступово наближається до тисячі. Зростає зокрема і летальність.

Лікувальні установи знову починають наповнюватися інфікованими пацієнтами. Так, волонтерка Наталія Попова у Facebook опублікувала фото з обласної лікарні, де видно, що ліжка стоять прямо в коридорах. За її словами, така ситуація там на всіх трьох поверхах.

Біля самої лікарні вже шикуються черги з машин швидкої допомоги. Далеко не всім хворим вдається отримати своє місце, багатьох просто відмовляються приймати.

“Ми хотіли госпіталізувати бабусю, їй 80 років, у неї коронавірус. Але нам у швидкій сказали почекати. Я дуже боюся, що вже через кілька днів просто не буде місць у наших лікарнях і її відвезуть кудись за місто”, – хвилюється місцева жителька Світлана Хоменко.

Читайте також:

Володимир Буряк оголосив, що йде з посту міського голови, — ВІДЕО

У Запоріжжі п’яний чоловік знущався над родиною: знадобилася допомога поліції, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

абырвал2021-09-30 10:55:12
фейковая новость