USD: EUR:
... в Запорожье
МАГАТЕ отримало доступ до енергоблока № 6 окупованої ЗАЕС

МАГАТЕ отримало доступ до енергоблока № 6 окупованої ЗАЕС

Експерти Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) після низки відмов з боку окупантів нарешті отримали доступ до енергоблока № 6 тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції.

Про це повідомляється на сайті агентства.

«Експерти МАГАТЕ були забезпечені доступом до реакторної зали енергоблока 6 на Запорізькій атомній електростанції після того, як раніше їм було відмовлено у доступі. Перебуваючи в реакторній залі, команда оглянула головні компоненти реактора, підтверджуючи перебування реактора в режимі холодного зупину», — йдеться у повідомленні.

Під час огляду інших зон 6-го блоку команда відвідала машинну залу, але їй знову було відмовлено в доступі до деяких частин. У МАГАТЕ наголосили, що команди експертів агентства не можуть отримати доступ до всіх частин турбінного залу кожного блоку з 18 жовтня минулого року.

«Команда також відвідала приміщення системи безпеки блоку №6, щоб знову оцінити стан раніше знайдених відкладень борної кислоти. Під час візиту команда спостерігала наявність відкладень борної кислоти у трьох приміщеннях. Фахівці МАГАТЕ також відвідали аварійні дизель-генератори блоку №6», — повідомила пресслужба організації.

Нагадаємо, в «Енергоатомі» назвали суму збитків від окупації Запорізької АЕС.

Вночі над Запоріжжям збили розвідувальний безпілотник та два дрони-камікадзе


Читайте також:

Окупанти завдали по Запорізькій області 96 ударів за добу: є руйнування, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0