USD: EUR:
... в Запорожье
Ляпіс-98: драйвові білоруси зіграють в Запоріжжі

Ляпіс-98: драйвові білоруси зіграють в Запоріжжі

У Запоріжжі, 24 жовтня, в запорізькому палаці культури «Дніпроспецсталь» відбудеться великий сольний концерт Сергія Міхалка і оркестру «ЛЯПІС 98».

Про це повідомили організатори концерту.

У Запоріжжі оркестр «ЛЯПІС 98» та його незмінний лідер Сергій Міхалок представлять ексклюзивне і безкомпромісне за своїми масштабами шоу «Всім дівчатам подобається», що складається тільки з золотих хітів і всенародно улюблених пісень, які співають все ось уже кілька поколінь!

«Є артисти, які абсолютно не потребують представлення. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98» не тільки входить в їх авангард, але і є кращим з кращих!

Кожен їхній концерт – це складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій – це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня – хіт і шлягер на всі часи, і підспівують їх тисячні зали в будь-якій точці світу! «Ляпіси» актуальні завжди і скрізь! »

Дата концерту – 24 жовтня (четвер), початок о 19:00. Місце – ПК «Дніпроспецсталь».

Вартість квитків – 350-659 грн, їх можна придбати за посиланням.

Читайте також: В Запоріжжі до відкриття готують магазин солодощів “Roshen”, — ФОТО

0