USD: EUR:
... в Запорожье
Лідер гурту «Антитіла» у Запоріжжі проведе публічні зустрічі з молоддю

Лідер гурту «Антитіла» у Запоріжжі проведе публічні зустрічі з молоддю

Наступної середи, 19 лютого, у Запоріжжі відбудуться дві публічні зустрічі з лідером відомого музичного гурту «Антитіла» та молодіжним послом ЮНІСЕФ в Україні Тарасом Тополею.

Про це повідомляють організатори зустрічі.

Тарас Тополя у 2019 році став першим українським артистом, який отримав почесне звання молодіжного посла фону ООН ЮНІСЕФ в Україні. Раніше у рамках цієї співпраці з жовтня 2016 року було проведено близько 150 спільних заходів за участі студентів у різних містах України, а також виступів на телебаченні та онлайн-ЗМІ.

Метою співпраці є підвищення громадської активності серед молоді та залучення молодих людей до соціально корисних ініціатив.

У рамках своєї співпраці з проектом U-Report (ЮНІСЕФ) співак зустрінеться та поспілкується на актуальні теми зі студентами Запорізького державного медичного університету та Запорізького національного університету.

19 лютого о 12:00 відбудеться зустріч зі студентами ЗДМУ (проспект Маяковського, 26), а о 15:00 – зі студентами ЗНУ (м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, аудиторія 50).

До речі, ці зустрічі відбудуться у розпал великого концертного туру “HELLO 2020”, за графіком якого «Антитіла» 21 березня відвідають Запоріжжя та зроблять великий сольний концерт у палаці спорту «Юність».


Читайте також:

У Запоріжжі почали демонтаж постаменту, на якому стояв пам’ятник Леніну, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0