USD: EUR:
... в Запорожье
Курортний сезон у Запорізькій області цього року не відкриється

Курортний сезон у Запорізькій області цього року не відкриється

Жителям прибережних територій рекомендується утриматися від відпочинку на узбережжі Азовського моря через потенційну небезпеку.

Про неможливість відкриття туристичного сезону у Запорізькій області розповів Євген Коваленко, начальник відділу туризму ЗОВА.

– Цього року через повномасштабне вторгнення окупаційних військ у Запорізькій області не відбудеться курортний сезон. Для відкриття баз відпочинку необхідно виключити небезпеку для життя відпочиваючих. Це можливо зробити лише після перемоги, – пояснив Євген Коваленко.

Він додав, що власники баз відпочинку можуть фіксувати завдані збитки, а також втрачену вигоду. Після перемоги завдані збитки та втрати будуть стягнуті з країни-агресора та компенсовані власникам цих рекреаційних установ.

Раніше ми повідомляли, що 25 травня до курортної Кирилівки заїхали 30 одиниць російської техніки. За повідомленням місцевих жителів, наразі майже на кожному перехресті стоять БТРи.

Нагадаємо, що окупанти викрали голову Кирилівської громади, його заступника та директора місцевого будинку культури. Також рашисти пограбували адміністрацію громади та місцевий центр надання адміністративних послуг.

Крім того, окупаційна влада призначила новим «мером» Кирилівки відому мелітопольську активістку «русского мира» Катерину Уманець.

Читайте також:

В окупованій Розівці п’яні окупанти на чолі з комендантом «ДНР» розбилися на БТРі

У Пологівському районі наші військові накрили “Гради” окупантів разом із боєкомплектом, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0