USD: EUR:
... в Запорожье
Найбільші запорізькі університети переходять на дистанційне навчання

Найбільші запорізькі університети переходять на дистанційне навчання

Запорізький національний університет і університет «Запорізька політехніка» переходять на дистанційний режим роботи.

Відповідні накази підписані ректорами і оприлюднені на сайтах вузів.

«Перевести всі форми навчання в НУ «Запорізька політехніка» для здобувачів вищої освіти на період з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року. У дистанційний формат навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (зокрема сервісу «Системи дистанційного навчання» НУ «Запорізька політехніка»), – зазначено в наказі ректора політехніки.

«Наказано здійснити 19.10.2020 перехід на дистанційну форму навчання всіх факультетів, Інженерного навчально-наукового інституту та коледжів університету», – зазначено в наказі ректора ЗНУ.

Крім цього, в Запорізькому національному університеті прийняли рішення організувати тимчасовий виїзд мешканців гуртожитків (за їх бажанням) з 19 жовтня; забезпечити права на проживання в гуртожитках сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних карантинних зон», здобувачів освіти, проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які суміщають навчання з роботою, з максимальним дотриманням карантинних обмежень та заходів безпеки; проводити щоденний моніторинг стану здоров’я студентів, які залишаються в гуртожитку в період оголошеного карантину; заборонити відвідування гуртожитків сторонніми особами.

Як уже писав «Перший Запорізький», в нашому області станом на 13 жовтня 2951 школярів перебувають на самоізоляції (206 вчителів та 171 клас).

Як зараз виглядає занедбаний дитячий табір «Чайка» в Запоріжжі на Хортиці, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читайте також:

Назад у минуле: якими були легендарні кафе радянського Запоріжжя, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0