USD: EUR:
... в Запорожье
Критично не вистачає кадрів: в окупованому Токмаку запис до лікаря розписаний на місяці вперед

Критично не вистачає кадрів: в окупованому Токмаку запис до лікаря розписаний на місяці вперед

На тимчасово окупованих територіях гостра нестача медичного персоналу. Місцеві жителі не можуть отримати медичну допомогу вчасно. Намагаючись перекрити гостру нестачу медперсоналу окупаційна влада завозить лікарів-гастролерів. Однак і їх категорично не вистачає.

Про це повідомляє Іван Федоров, міський голова Мелітополя.

Попри те, що російська окупаційна влада завозить лікарів-гастролерів з РФ, це не рятує ситуацію. У лікарнях, як і раніше, дефіцит кадрів, тож люди шукають альтернативу — приватні клініки. Але прийняти пацієнтів швидко і тут не можуть, оскільки до деяких лікарів черга розписана на понад два місяці.

«Завезені із РФ медики не допомагають. Як приклад – відкриті вакансії у лікарні Токмака. Сюди шукають усіх фахівців – від лаборанта до ендокринолога», – пише Федоров.

Ситуацію з наданням медичної допомоги населенню ускладнює ще й те, що лікарі приймають людей лише за наявності медичного страхування, яке видають виключно за наявності паспорта країни-агресорки.

Тотальний контроль: окупанти змушують власників готелів в Запорізькій області доносити на відвідувачів


Читайте також:

Батько виготовляє посуд для російських військових, а його син продає алкоголь: родина Мелітопольців працює на загарбників

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0