USD: EUR:
... в Запорожье
Конвектори Atlantik: надійний помічник для створення домашнього затишку

Конвектори Atlantik: надійний помічник для створення домашнього затишку

Створення комфортного мікроклімату у приміщенні – одне з головних турбот людини. Щоб почуватися добре та підтримувати здоров’я, важливо, щоб у приміщенні завжди було тепло. У міжсезоння, а також при різкому зниженні температури це завдання допоможе вирішити конвектор.

Компактність та ефективність цих пристроїв зробили їх дуже затребуваними. Одними із кращих за співвідношенням ціна-якість є конвектори Atlantik. На сайті Foxtrot представлені всі популярні моделі конвекторів цього виробника.

Переваги конвекторів Atlantik

Компанія Atlantik пропонує великий вибір обігрівачів. Її конвектори мають попит завдяки базовим перевагам:

 1. Енергоефективність. Конвектори цього виробника працюють за рахунок природної циркуляції повітря, завдяки чому використовують на 25% менше енергії. Усі сучасні моделі мають точні електронні термостати, які дозволяють регулювати потужність та знижувати рівень споживання електроенергії. Конвектори мають жалюзі, які дозволяють рівномірно розподіляти тепло в приміщенні та робити роботу пристрою більш ефективною.
 2. Безпека використання. Конвектори мають міцні та легкі корпуси без гострих кутів, що захищає від випадкових ударів. Система безпеки передбачає автоматичне відключення при перекиданні, стрибках напруги та перегріві.
 3. Висока якість. Для виробництва пристроїв використовується міцна сталь із спеціальним жаростійким покриттям.
 4. Простота використання. Ви можете вибрати підлоговий, настінний або комбінований конвектор із електронним або механічним керуванням. Пристрої мають сучасний функціонал: таймер, запам’ятовування налаштувань, датчики освітлення або руху (для автоматичного включення) та ін.
 5. Універсальність. Конвектори Atlantik підходять для використання не тільки в житлових, а й у виробничих приміщеннях, включаючи об’єкти з високим рівнем вологості та запиленості.
 6. Стильний сучасний дизайн, який чудово вписується у будь-яке сучасне приміщення.

Великий вибір моделей конвекторів Atlantik

Виробник пропонує широкий вибір моделей різної потужності та з різним функціоналом. Залежно від типу приміщення та потреб, ви можете вибрати конвектор з різними характеристиками:

 • потужність: від 750 Вт до 2000 Вт;
 • площа обігріву: від 10 м2 та більше;
 • функціонал: датчик присутності, дисплей, програматор, регулятор потужності, таймер, термостат;
 • наявність захисту від вологи, замерзання, перекидання, перегріву;
 • тип монтажу: підлоговий, настінний, комбінований;
 • тип керування: механічний чи електронний.

Купуючи уважно вивчіть технічні характеристики та параметри, щоб модель конвектора точно відповідала вашим запитам.

Конвектори Atlantik – це надійні, економні, довговічні та зручні в експлуатації пристрої, які допоможуть підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні.

Матеріал опубліковано на правах реклами 

0