USD: EUR:
... в Запорожье
Контррозвідники показали, як на Запорізькому напрямку працює новий натівський безпілотник, – ВІДЕО

Контррозвідники показали, як на Запорізькому напрямку працює новий натівський безпілотник, – ВІДЕО

Контррозвідники Служби безпеки України продемонстрували, як на передовій використовують безпілотний комплекс стандарту НАТО Fly Eye. З його допомогою військові ефективно досліджують тил ворога. Зібрані розвіддані передають іншим підрозділам у режимі онлайн.

Про це йдеться у відео Міністерства оборони України, повідомляє «Суспільне Запоріжжя».

Перед тим, як почати роботу з безпілотним комплексом Fly Eye, контррозвідники СБУ обирають місцевість для його запуску та добре маскуються. Кажуть, безпека підрозділу понад усе: «Унеможливити виявлення ворогу з повітря, а також провести засоби з маскування. Якщо ворог нас буде шукати, йому це буде дуже важко зробити. Переважно ворог застосовує авіацію. Орлан 30 має на собі радіотехнічний ретранслятор, за допомогою якого він теоретично може виявляти місце знаходження наземних станцій».

Вже після того, як підрозділ обере необхідну місцевість та замаскується, розпочинається підготовка до запуску комплексу на Запорізькому напрямку. Вона триває 30 хвилин.

«Сьогоднішня задача. У нас є попередні цілі, дані про які були здобуті за допомогою інших видів розвідки. І ми наразі летимо в район для підтвердження або спростування їх місця знаходження там. Відповідно надалі штаби будуть приймати рішення, що робити з цими цілями», – пояснює військовий контррозвідник.

За допомогою безпілотного комплексу натівського зразка Fly Eye контррозвідники СБУ виявляють командні пункти, системи ППО противника та склади з боєприпасами.

Ефективно застосовують і при коригуванні роботи далекобійної артилерії. А всі зібрані розвіддані передають українським артилеристам у режимі реального часу.

«Літак-невидимку важко засікти. В його «мозку» закладені радіоелектронні технології, які росіянам досі невідомі. Такі інструменти дають нам можливість плідно взаємодіяти з нашими військами та забезпечувати їх первинною інформацією в режимі онлайн. Чим більше їх буде на фронті, тим скоріше ми їх звідси виженемо і звільнимо наші окуповані території», – розповідають війські.

У ході проведення операції контррозвідкам СБУ вдається виявити позиції окупантів та ворожу техніку, зокрема, зенітно-ракетний комплекс «Тор».

Артилеристи «Азова» показали ювелірну роботу на запорізькому напрямі, – ВІДЕО


Читайте також:

Запорізька тероборона показала, як наші бійці працюють із 120 мм мінометами, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0