USD: EUR:
... в Запорожье
Кому выгодно? Или почему запорожский мэр все еще руководит городом

Кому выгодно? Или почему запорожский мэр все еще руководит городом

Кому выгодно? Или почему запорожский мэр все еще руководит городомЗапорожский городской голова Александр Син никогда не напишет заявление на увольнение, если будет понимать, что его могут на самом деле сместить с должности. Об этом на своей странице в Facebook написал народный депутат Украины Игорь Артюшенко.

По словам нардепа, без должности и без контроля над коммунальными предприятиями города он не сможет платить милиции, прокуратуре и всем остальным, чтобы на него не завели уголовные дела по грабеж Запорожья.

«Піде з посади – втратить доступ до ресурсу – сяде років на 8. І він чудово це розуміє. Бо ким він би не був – злодієм, брехуном, перебіжчиком чи зрадником, але дурнем він не був ніколи.

А тому буде сам і через своїх глашатаїв придумувати 200 причин, щоб не йти (а-ля “не можна пускати Тарана”, “не можна лишати місто без головнокомандувача”, “я реалізовую вимоги Майдану” і т.п.). Тому одягнув вишиванку і став патріотом», – отметил Игорь Артышенко.

Кроме, как считает депутат, в этой ситуации большое влияние имеют внутрипартийные и внешние факторы.

«“Кальцевська” група у “Партії Регіонів” (близько 25 депутатів) ніколи не допустить, щоб Р. Таран залишив крісло секретаря міськради. Елементарно тому, що мер просто може кинути всіх після голосування за відставку секретаря. І тоді О.Сін залишиться на посаді, а крісло секретаря займе невідомо хто…..

Також БЮТ нізащо не підтримає відставку Сіна, якщо в кріслі залишиться Р.Таран. Бо з Сіном їм тепліше і рідніше (згадайте, хто його висував на мери Запоріжжя). А тому вимагають поставити В.Острянського на секретаря. І чудово розуміють, що його не виберуть, і він сам цього дуже не хоче – попереду зима, міське господарство розвалене апетитами О.Сіна і Ко, до фронту 200 км і навколо одні друзі-зрадники», – подчеркнул нардеп.

Что касается остальных так называемых «групп влияния», то они, по мнению Игоря Артюшенко, вообще не допускают усиления остальных игроков запорожского политикума.

«Всі менші групи впливу, а це “анісімовські” регіонали, “богуслаєвські” регіонали, , адепти культу “червоної ганчірки”, депутати-чиновники та ін….. НІКОЛИ не дозволять підсилитись жодній з перших трьох груп, як і комусь з-поміж них самих. Бо всі тихенько один-одного ненавидять. А тому ніколи не проголосують за відставку О. Сіна.

Тому і маємо картинку: депутати – павуки в банці, а мер контролює її кришку, періодично підкидаючи метелика то одним, то іншим.

Тому окремої відставки О.Сіна бути не може в принципі– вона можлива виключно з одночасним розпуском самої міськради», – резюмировал парламентарий.

Напомним, недавно несколько сотен запорожцев во главе с лидером Радикальной партии Олегом Ляшко и группой парламентариев от Радикальной партии вошли в сессионный зал Запорожского горсовета, где проходила сессия, с требованием отставки городского головы Александра Сина. Мэр Запорожья под давлением общественности написал заявление об отставке, однако вопрос о его увольнении депутаты горсовета даже не рассматривали.

0