USD: EUR:
... в Запорожье
Комерсант з Енергодару здавав окупантам дані про українських військових: за його наводкою викрадали людей 

Комерсант з Енергодару здавав окупантам дані про українських військових: за його наводкою викрадали людей 

Служба безпеки викрила ще одного ворожого поплічника, який передавав окупантам відомості щодо позицій ЗСУ. Також він «зливав» загарбникам інформацію про учасників АТО/ООС та патріотично налаштованих мешканців тимчасово окупованого Енергодару Запорізької області. 

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація з посиланням на СБУ.

З початком окупації міста місцевий автопідприємець підтримав російських агресорів та пішов з ними на співпрацю. Для початку він надавав окупантам послуги на власному СТО з обслуговування та ремонту автомобільної техніки. 

Згодом на зв’язок з ним вийшов представник російських спецслужб, від якого чоловік отримав завдання по збору даних щодо місць розташування військової техніки та особового складу сил оборони України. 

Для збору інформації зрадник використав свої зв’язки на підконтрольній українській владі території. У тому числі «в темну» отримував дані від контактів, безпосередньо пов’язаних із забезпеченням Сил оборони України. Також він мав знайомих серед чинних військовослужбовців ЗСУ, яким телефонував та у нібито дружніх розмовах випитував місця дислокацій їх підрозділів. 

Отримана інформація була необхідна окупантам для нанесення військового ураження позицій українських оборонців. 

Також він отримав завдання від кураторів повідомляти про колишніх учасників АТО/ООС, військовослужбовців, правоохоронців та проукраїнські налаштованих місцевих мешканців Енергодару. Отримані відомості одразу передавав російським спецслужбам.

Зокрема, за його «наводкою» були затримані десятки людей, яких доправляли до місцевих райвідділків незаконно створених окупаційних «правоохоронних органів», де їх допитували зі застосуванням тортур. Під час допитів з потерпілих «вибивали» інформацію про місця перебування українських патріотів та схиляли до співпраці.

Він також надавав військовим РФ дані та інформацію щодо більш тактично вдалого місця розташування підрозділів РФ на околицях та території Енергодару, щоб вести бої та військовий опір Силам оборони України.

Наразі він переховується на тимчасово окупованій території Запорізької області, але співробітники СБУ встановили його місцеперебування та вживають заходи для притягнення його до відповідальності. 

Йому заочно повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

У Запоріжжі працював канал прихованих перевезень у РФ та на окуповані території: на ньому заробляли мільйон щомісяця, — ФОТО


Читайте також:

Без права на заставу: колишнього президента «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва залишили під вартою

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0