USD: EUR:
... в Запорожье
Які професії зараз найбільш затребувані в Запорізькій області

Які професії зараз найбільш затребувані в Запорізькій області

З початку року комплекс різноманітних послуг та матеріальне забезпечення отримали 35,9 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.

За сприяння служби зайнятості області протягом січня-травня 2019 року знайшли роботу 20,9 тисячі осіб, у тому числі 9 тисяч осіб були працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 283 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 57 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю, 1,9 тисячі безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 5,9 тисячі осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 червня, на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 15,6 тисячі безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 червня становила 2919 одиниць. Найпопулярнішими та найбільш затребуваними залишаються професії кваліфікованих робітників:  водії, продавці, кухарі, електромонтери, електрогазозварники, медсестри, слюсарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та вихователів з відповідним досвідом роботи.

1

Рабочий2019-06-12 22:50:27
А как на западе эти специальности необходимы!