USD: EUR:
... в Запорожье
Як у Запоріжжі відбувається навчальний процес в умовах воєнного часу

Як у Запоріжжі відбувається навчальний процес в умовах воєнного часу

Вчителі можуть викладати дистанційно та зі зручного дня на них місця, і, за бажанням, приходити до школи.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

З 30 березня у Запоріжжі відновили дистанційне навчання у школах, гімназіях, училищах та вишах. Педагоги обіцяють враховувати нові реалії, тож у разі тривоги заняття перериватимуть, щоб діти могли сховатися в укриття.

Щоб не навантажувати дітей, у школах відмінили домашнє завдання. Найбільшу увагу вчителі приділяють саме тим предметам, які у майбутньому знадобляться під час вступу. Крім того, для учнів розробили гнучкий графік роботи, щоб під час тривоги вони могли сховатись у безпечне місце.

– Всі діти знають, що в умовах воєнного часу, якщо лунає сирена і є повітряна тривога, потрібно спокійно вийти з онлайн-конференції та обов’язково йти в укриття разом із батьками, знайти безпечне місце. Вчителі також знають про це. Після закінчення тривоги ми бачитимемо, скільки вона триває, і тоді або продовжуємо цей урок, або йдемо за розкладом, – розповідає директор запорізької школи Ірина Бірюкова.

Цього року держава скасувала у школах ДПА та ЗНО. Випускники отримають свідоцтво без іспитів, проте при вступі до ВНЗ їм доведеться складати тест.

Читайте також:

Черговий фейк роспропаганди: “Мотор Січ” розробляли “Байрактари”, здатні розпорошувати віруси

«Проти нас воюють люди з мого полку»: офіцер, родом із росії, зараз захищає Україну та рідних із Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0