USD: EUR:
... в Запорожье
Step by step: як розвивається головний парк відпочинку Запоріжжя

Step by step: як розвивається головний парк відпочинку Запоріжжя

В ЦПКіВ “Дубовий гай” підвели підсумки минулого року та поділилися планами на 2020-й рік

У центральному парку культури і відпочинку “Дубовий гай” підвели підсумки 2019-го року, зазначивши, що вперше за довгий час парк став самостійно заробляти гроші на свій розвиток.

Про це йдеться на сайті запорізької мерії.

У минулому році в “Дубівці” пройшло 139 різних культурно-розважальних заходів, серед яких три великих: 60-річчя “Дубового гаю”, День незалежності України та Фестиваль сім’ї.

Завдяки цьому, парк, як госпрозрахункове підприємство, заробив кошти, які спрямовані на розвиток найбільшого і головного парку Запоріжжя та області. І, як відзначили в дирекції “Дубовки”, парк почав заробляти вперше за останні багато років.

Таким чином, на зароблені гроші реставрували центральну стелу при вході в парк з вулиці Глісерної, почали оновлювати атракціони, відремонтували сцену Зеленого театру, посилили потужність звуку в обладнанні до 100 кіловат, й т.д.

У 2020 році керівництво парку планує продовжити облагороджувати територію. На центральній алеї замінять тротуарну плитку, впорядкують пішохідну доріжку навколо ставка та висадять лавандову алею.

Також жителям Запоріжжя пропонують продовжити народжену в минулому році традицію (тоді висадили 15 дубків), та посадити іменне дерево.


Читайте також:

У Запоріжжі на Великому Лугу незаконно займалися вирубкою дерев: сума збитків — 70 тисяч

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

2

Микола питерский2020-01-17 09:19:09
Ну как парк может быть на самоокупаемости? Тем более с такой территорией, развлек. комплексом, персоналом. Должны быть аренды, билеты с непомерными ценами. Бре-е-е-хня.
Валентина2020-01-17 07:38:02
Було б дуже добре, аби відновили маршрут трамваїв від Майдану Волі до Дубового Гаю (річкового вокзалу). Дуже незручно добиратись до цього місця відпочинку тим, у кого немає власного транспорту.