USD: EUR:
... в Запорожье
Відомий запорізький АТОвець став радником голови області з питань військовослужбовців

Відомий запорізький АТОвець став радником голови області з питань військовослужбовців

Відомий запорізький журналіст, ветеран АТО Володимир Москаленко став радником голови облдержадміністрації з питань підтримки військових.

Про це повідомляють у Запорізькій ОДА.

Про призначення голова області Олександр Старух повідомив під час щотижневої оперативки з керівниками структурних підрозділів.

«Це буде дієва допомога ветеранам, бо питаннями підтримки військових буде займатися досвідчена людина, яка сама пройшла бойовий шлях та має багатий життєвий досвід», – зазначив Олександр Старух.

Володимир Москаленко народився у Запоріжжі. З 1996 року займається журналістською діяльністю. Співпрацював із Запорізькою обласною телерадіокомпанією, газетами «Вулиця Зарічна», «Регіон-експрес», а останні роки працюває політичним оглядачем газети «МИГ».  У 2014-2015 роках добровольцем у складі батальйону «Волинь» брав участь  у бойових діях на сході України, а у 2015-2020 роках  був депутатом Запорізької міської ради.


Читайте також:

У Запоріжжі на Хортиці через постійне протікання даху руйнується будівля музею історії козацтва: як він зараз виглядає всередині, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Маруся2021-04-13 09:04:02
Надеюсь, что у него есть хотя бы трехклассное образование церковно-приходской школы. Это в советское время военные были образованными. А сейчас туда идут все, кто не попадя.