USD: EUR:
... в Запорожье
Через низький рівень колаборації ворог масово завозить росіян до окупованої частини Запорізької області

Через низький рівень колаборації ворог масово завозить росіян до окупованої частини Запорізької області

Мирні мешканці, які залишились жити на тимчасово окупованих росіянами територіях, не йдуть на співпрацю з ворогом. Рівень колаборації наразі низький. Навіть ті, хто одразу почав співпрацювати з російськими загарбниками зараз виїжджають з окупації, бо розуміють, що їх ввели в оману.

Про це в етері повідомив Іван Федоров, міський голова Мелітополя.

Щоб покрити дефіцит кадрів російська псевдовлада масово завозить людей в тимчасово окупований Мелітополь. За інформацією місцевих мешканців, мова йде про десятки тисяч росіян, які наразі працюють фейковими прокурорами, поліцейськими, вчителями. Саме з цих людей будуть формувати комісії для того, щоб організувати псевдовибори.

«Ми знаємо приклади коли приїжджають з Чувашії, Краснодарського краю й навіть з Сибіру. Вчителів привозять з Дагестану й вони досить складно розмовляють навіть російською мовою. Незрозуміло, чому вони можуть навчати дітей в окупаційних школах», — сказав Федоров.

За словами міського голови росіяни приїжджають на тимчасово окуповані території, бо окупаційна влада платить вищі зарплати. Наприклад, в анексованому Криму лікар отримує 20 тисяч рублів, а в тимчасово окупованому Мелітополі йому можуть платити до 100 тисяч рублів.

«По-друге, з континентальної РФ втікають ті, хто має борги перед банком, проблеми з законом та всі інші неблагонадійні верстви населення. Вони втікають на тимчасово окуповані території, намагаючись захистити себе від тих провинностей, які в них є», — каже Федоров.

Деяких населених пунктів Запорізької області більше не буде на мапах через значні руйнування, — ЗОВА. 


Читайте також:

Стали відомі наслідки ударів по Комишуваській громаді, під час яких загинули двоє рятувальників та постраждали ще сім людей, — ФОТО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0