USD: EUR:
... в Запорожье
Ірина Верещук відвідала Запоріжжя та проінспектувала хаб для переселенців, – ФОТО, ВІДЕО

Ірина Верещук відвідала Запоріжжя та проінспектувала хаб для переселенців, – ФОТО, ВІДЕО

Вчора, 17 липня, Запоріжжя з робочим візитом відвідала віце-прем’єрка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Вона перевірила роботу з внутрішньо переміщеними особами. 

Про візит до Запоріжжя Верещук розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Верещук з командою відвідала Центр прийому переселенців та два освітніх заклади, де проживають ВПО. Також передали гуманітарну допомогу.

«Все працює. Дякую керівництву ОВА. Одне зауваження: переселенці не проінформовані, що, окрім державної допомоги, вони можуть звернутися за фінансовою підтримкою до міжнародних структур (Міжнародний Комітет Червоного Хреста та структури ООН)», – зазначила міністерка.

Вона підкреслила, що «це треба швидко виправити».

Також Верещук наголосила, що переселенців не можна виселяти з освітніх закладів, якщо їм не запропонували альтернативне житло. Вона відвідала два освітніх заклади, стосовно яких надходили насторожливі сигнали на гарячу лінію Міністерства з питань реінтеграції 1548.

«Нас почули. Питання вирішено. Ніхто нікого не виселяє. Все в порядку. Дякую прем’єру Шмигалю за підтримку ініціативи Мінре щодо заборони виселення ВПО із закладів освіти без надання альтернативного тимчасового житла», – повідомила віце-прем’єрка.

На Запоріжжі за добу окупанти понад 60 разів обстріляли позиції ЗСУ


Читайте також:

Окупанти збираються вивезти із Запорізької області ще 250 тисяч тонн вкраденого зерна

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0