USD: EUR:
... в Запорожье
Вантажівки з російськими військові заїжджають до окупованого міста Запорізької області

Вантажівки з російськими військові заїжджають до окупованого міста Запорізької області

Російські військові продовжують приїжджати до тимчасово окупованого Токмака. Військові вантажівки прибувають у мікрорайон Калініна, а російські солдати ходять вулицями та самостійно шукають собі житло. Також є попередня інформація, що греблю, яка була збудована біля Токмака, прорвало.

Про це розповів Олександр Чуб, начальником міської військової адміністрації Токмака «Новинам Приазов’я».

По темі: Інфраструктура брехні: як Росія створила потужну пропагандистську машину на окупованій території Запорізької області

Нові військові російської армії прибули у тимчасово окуповані Токмак та Молочанськ. Однак бойового настрою у загарбників немає, вони готові тікати.

«Є така інформація, підслухана, так би мовити, в магазині спілкуються два російські солдати: «Що ми робитимемо, якщо візьмуть Токмак в оточення?». Другий відповідає: Що, що робити? Втікатимемо!». Тобто настрій у них теж не войовничий. Але вони опираються», – додав чиновник.

Начальник міської військової адміністрації стверджує, що російські військові обстрілюють об’єкти інфраструктури в Токмаку і видають це за обстріл начебто з боку ЗСУ.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» військові російської армії збудували греблі на околицях тимчасово окупованого Токмака. Після будівництва греблі річка Токмачка значно розширилася на схід від міста і затопила деякі найближчі до греблі поля. Олександр Чуб припускає, що дамбу, збудовану окупантами, вже прорвало.

«У Токмаку по об’їзній дорозі в сторону Бердянська є, так би мовити, бердянський міст, там два місточки – один великий, один короткий. Один – через суходіл, інший – через річку. Під цим мостом рашисти зробили насипну дамбу. Це їм вдалося зробити, бо вода пішла по полях, рапсове поле залито. Це вони для того робили, щоб не проводилися наші наступальні дії. Але 3 липня, є така інформація, що далі по річці пішла вода. Тобто є припущення, що цю дамбу прорвало і вода пішла по річці в сторону Молочанська, Мелітополя», – розповів він.

На окупованих територіях Запорізької області російські загарбники продовжують примусову паспортизацію. На блокпостах зупиняють людей для перевірки документів. Якщо людина має український паспорт — рвуть його.

«На блокпостах зупиняють наших мешканців, якщо немає російського паспорта, а показують українську, вони на очах їх рвуть. Тобто наші українські паспорти вони рвуть. Тобто це пряме насильство – йти отримувати цю книжечку, тиск у цьому напрямі посилився», – наголосив Олександр Чуб.

Окупанти створюють новий реєстр: на Запоріжжі колаборанти вимагають у людей документи на житло.


Читайте також:

Зруйновано будинки людей: керованими авіабомбами ворог атакував Запорізьку область, — ФОТО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0