USD: EUR:
... в Запорожье
Вантажівками звозять поранених та вбитих: «бавовна» у Запорізькій області

Вантажівками звозять поранених та вбитих: «бавовна» у Запорізькій області

На тимчасово окупованих територіях останні кілька днів російським загарбникам не спокійно. Сьогодні 22 червня у тимчасово окупованих Бердянську та Мелітополі сталася «бавовна». А вчора було не спокійно російським загарбникам в Якимівці, Розівці, Токмаку та Молочанську.

Про це повідомив в етері «Ми Україна» міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Вранці 22 червня у тимчасово окупованому Мелітополі пролунало вісім вибухів. «Бавовна» сталася біля мелітопольського «міськгазу».

«Там на виробничих базах було скупчення рашистських військових та військової техніки. Місцеві жителі спостерігають дим, і туди також поїхала величезна кількість «швидких допомог» і також усе там тепер перекрито», — сказав Іван Федоров.

Сьогоднішній вибух на мосту у Чонгарі також завадили логістиці окупантів. З боку Запорізької області через пункт-перепустки у Чонгарі тепер неможливо виїхати до анексованого Криму. Усіх відправляють до Армянську.

Вчора було не спокійно окупантам в Розівці, Токмаку та Молочанську. У Якимівці трапилась «бавовна» на медичній станції та газовому господарстві, які російські загарбники перетворили на військові бази.

«І дійсно «Уралами» та вантажівками завозять «двохсотих» та «трьохсотих». Наприклад, мелітопольська лікарня повністю переповнена. А я хочу зазначити, що ця лікарня, до якої раніше масово не везли поранених, тому що масово їх везуть до лікарень, які розгорнуті у дитячих садках», — зазначив Іван Федоров.

Минулої ночі також відбулась «бавовна» на базі відпочинку «Троянда» у селі Азовське Бердянського району. Як повідомляв Петро Андрющенко, радник міського голови Маріуполя, гучний вибух було чути навіть за 50 кілометрів у селі Урзуф у Маріупольському районі.

«Місцеві повідомляють про влучання до місця концентрації окупантів на базі відпочинку «Троянда». Після «бавовни» виникла пожежа. Заграву спостерігали понад годину», — написав Петро Андрющенко.

Що окупанти розміщували на місці «бавовни» в Бердянську, — ЗМІ.


Читайте також:

Померла мешканка Запорізької області, якій відмовили у медичній допомозі через відсутність російського паспорта.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0