USD: EUR:
... в Запорожье
Готуються до подачі газу та утеплення фасаду: як проходить відбудова зруйнованих запорізьких будинків, — ВІДЕО

Готуються до подачі газу та утеплення фасаду: як проходить відбудова зруйнованих запорізьких будинків, — ВІДЕО

У Запоріжжі триває реконструкція багатоповерхівок, які були зруйновані внаслідок російських атак. Так, у будинку на Зестафонській, 10 готуються до введення в експлуатацію газових мереж.

Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

У квартирах першого підʼїзду підключають газові плити. У другому підʼїзді завершують фарбувальні роботи. Підрядник утеплює цоколь будинку, наступного тижня встановлюватиме риштування для виконання утеплення фасаду. Триває ремонт вхідних груп підʼїздів.

Також просувається робота на ще трьох будівельних майданчиках. У будинку за адресою Сталеварів, 16 на першому поверсі відбудованого під’їзду завершили шпаклювальні роботи. На другому та третьому поверхах вони продовжуються. У відновлених квартирах прокладають мережі опалення.

На проспекті Соборному, 151 завершується ремонт пошкоджених квартир вцілілої частини будинку. Закінчено роботи на даху, виконано утеплення арки з боку проспекту Соборного. Окрім цього продовжується заміна пошкодженої фасадної плитки. Триває благоустрій прибудинкової території.

У багатоповерхівці на Кияшка, 22 у приміщенні ЦНАПу продовжуються штукатурні роботи, а у під’їздах вони вже виконані. Підрядник готується до утеплення цоколю. За тиждень планують утеплювати фасад.

У Запоріжжі планують реконструювати декілька будівель: облаштують нове житло для переселенців


Читайте також:

Головнокомандувач ЗСУ: Ворог намагається повернути контроль над двома населеними пунктами в Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0