USD: EUR:
... в Запорожье
Головну лікарку запорізької дитячої лікарні притягнуть до відповідальності за гомофобію

Головну лікарку запорізької дитячої лікарні притягнуть до відповідальності за гомофобію

Головна лікарка Запорізької дитячої міської лікарні №1 Валентина Лихачова понесе відповідальність за свої відверто гомофобні висловлювання у передвиборчі агітації. Через її слова на місці її роботи проведуть службову перевірку.

Громадська організація «Гендер Z», що опікується захистом прав представників ЛГБТ-спільноти, звернула увагу на висловлюванні Валентини Лихачевої, керівниці запорізької дитячої лікарні, що були опубліковані на сторінках агітаційних матеріалів партії ОПЖЗ у передвиборчій період. У інтерв’ю героїня не скупилася на висловлювання в адресу проведення Запоріжжя-прайду та в цілому представників ЛГБТ-спільноти.

Інформацію про це та відповідні вимоги направили на Офіс Омбудсмена України, Департамент охорони здоров’я Запорізької міськради і Міністерство охорони здоров’я України. Правозахисники вимагають реакції на відвертий язик ворожнечі.

І цієї реакції їм добитися вдалося.

Організація отримала відповідь, де представник Уповноваженого щодо дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич висловив недвозначну позицію: вживання подібних дискримінаційних посадовою особою є порушенням законодавства.

Тому від імені Уповноваженого було направлено запит до Департаменту охорони здоров’я Запорізької міськради про необхідність проведення службової перевірки діяльності лікаря, а також проведення роз’яснювальної роботи з нею. Більш того, з метою здійснення контролю за розглядом даного питання, за зверненням Фонду було відкрито провадження у справі про порушення прав і свобод людини і громадянина.


Читайте також:

На запорізькому підприємстві людей відправляють у вимушені “відпустки”

На маріупольскій трасі автобус врізався в трактор: поліція розповіла подробиці ДТП

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

5

Альфред2020-11-16 08:08:31
андреи, васи и прочие прохожие. Только печатный орган ОПЗЖ, может печатать статьи адекватного глав. врача, не преемлющего педерастию.
Прохожий2020-11-16 00:14:36
На страницах газеты пидорской партии "наехали" на пидоров!
Вася2020-11-15 18:54:52
"Не люблю геев, но опзж не люблю больше". Не путайте член с пальцем. Гомиков с политикой!!!!
Катя2020-11-15 18:24:01
Проблемы пенсионеров, которые ниже в статье, никого не волнуют!!! Кто за них "тянет мазу"? Только письки, члены и чужая постель волнуют общество. Почему никто никого не притянул за оскорбление пенсионеров?
Андрей2020-11-15 18:09:44
Не люблю геев, но опзж не люблю больше