USD: EUR:
... в Запорожье
Голова Запорізької облради висловила співчуття родинам загиблих у пожежі в інфекційній лікарні

Голова Запорізької облради висловила співчуття родинам загиблих у пожежі в інфекційній лікарні

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук висловила співчуття родинам загиблих на пожежі.

«Цієї ночі в обласній інфекційній лікарні сталася жахлива трагедія. Загинуло четверо безневинних людей. Наразі відповідними органами розпочато розслідування причин інциденту. Якщо буде з’ясовано, що головна причина – «людський фактор», сподіваюся, що винні не уникнуть покарання. Та у будь-якому разі, відповідні служби та інстанції мають зробити належні висновки задля недопущення повторення цього жаху. Разом з колегами маємо проконтролювати це. Щиро співчуваю родинам загиблих», – написала на своїй сторінці голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Нагадаємо, у реанімаційному боксі COVID-відділення загинуло троє пацієнток та анестезіолог. Жінкам було 91, 76 та 64 роки, лікарю – 26. Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Попередня причина загибелі – отруєння чадним газом.

Як вже писав «Перший Запорізький, голова області Олександр Старух доручив створяти комісію для розслідування пожежі в обласній інфекційній лікарні. Найближчим часом всі лікарні області, що приймають хворих на COVID-19, будуть перевірені на предмет пожежної безпеки», – повідомив очільник регіону.

Генпрокуратура вже розпочала розслідування причини пожежі. Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вже озвучили попередні причини загоряння в медустанові.

Президент Зеленский відреагував на пожежу у Запорізькій обласній інфекційній лікарні і вислов слова співчуття.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов терміново вилетів до Запоріжжя, щоб з’ясувати обставини трагедії.


Читайте також:

Як гасили пожежу в Запорізькій обласній інфекційній лікарні, – ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0