USD: EUR:
... в Запорожье
Голова обласної ради подякувала комбінату «Запоріжсталь» за допомогу у відновленні відділення інфекційної лікарні

Голова обласної ради подякувала комбінату «Запоріжсталь» за допомогу у відновленні відділення інфекційної лікарні

Голова обласної ради Олена Жук подякувала комбінату «Запоріжсталь» за допомогу у відновленні відділення інфекційної лікарні, яке постраждало під час пожежі 3 лютого.

«Кажуть, що друг пізнається в біді. Сьогодні ми, як обласна влада, відчули це на собі. Керівництво комбінату «Запоріжсталь», розуміючи життєву важливість обласної інфекційної лікарні, одразу після трагедії запропонувало свою допомогу. Запорізька обласна рада, як власник цього медзакладу, була дуже приємно вражена оперативністю в наданні цієї пропозиції, – розповіла голова Запорізької обласної ради Олена Жук, – Крім того, зараз комбінат докладає максимальних зусиль для завершення та здачі в експлуатацію нової кисневої станції. Ця робота продовжується. Така комплексна допомога соціально відповідального підприємства зараз вкрай важлива для регіону. Я дуже дякую «Запоріжсталі» за цю конструктивну позицію».

Нагадаємо, комбінат «Запоріжсталь» надасть фінансову допомогу для відновлення приміщення відділення обласної інфекційної лікарні, що постраждало від пожежі на першому поверсі медичного закладу.

За словами генерального директор підприємства Олександра Мироненка, комбінат надасть максимальну фінансову підтримку для відновлення приміщення лікарні, а також швидкого завершення будівництва та здачі в експлуатацію нової кисневої станції.


Читайте також:

Комбінат «Запоріжсталь» надасть фінансову допомогу для відновлення відділення обласної інфекційної лікарні після пожежі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0