USD: EUR:
... в Запорожье
Голова МОЗ відреагував на мітинг антивакцинаторів у Києві

Голова МОЗ відреагував на мітинг антивакцинаторів у Києві

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прокоментував акції протесту противників вакцинації від коронавірусу, які відбуваються у середу, 3 листопада, у столиці.

«Це глузування з наших медиків і з родин, які, на жаль, втратили своїх рідних через ковід. У реанімаціях цей антивакцинаторський дух швидко зникає, а підроблені сертифікати не працюють. Хочу, щоб ви це усвідомили саме зараз», – сказав він.

Міністр знову закликав вакцинуватися, отримувати лише перевірену інформацію з офіційних джерел та не вірити фейкам про вакцинацію.

За даними Ляшка, кожен третій дорослий в Україні вже вакцинований, принаймні, однією дозою, а кожен четвертий повністю вакцинований.

Він також очікує, що найближчими тижнями попит на вакцинацію другою дозою зросте вдвічі, а попит на першу дозу не зменшиться.


Читайте також:

У Запоріжжі пройшов антиковідний мітинг: поліція затримала п’ятеро порушників, – ВІДЕО

У Запоріжжі продовжується реконструкція ШВСМ: що вже зроблено, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Пенсионерка2021-11-04 21:47:43
На кичкасе нет пунктов вакцинации нигде,людям негде привиться и взять сертификаты так как без них в транспорт не пускают,на такси у многих денег нет,люди остались отрезанными от города,власти совсем тупорылые,заставляют людей вакцинироваться,но никаких благ для этого даже не сделали,ещё и штрафуют от 17 тысяч,скоты такие!
Ляшкуписю2021-11-04 14:53:16
Ага, пусть у него пи...ора со щитовидкой проблемы будут и насильно его вакциновать, ган...на ваф....ного.