USD: EUR:
... в Запорожье
Розшук зниклої та квартира для керівника поліції: головні новини середи у Запоріжжі

Розшук зниклої та квартира для керівника поліції: головні новини середи у Запоріжжі

«Перший Запорізький» зробив огляд найголовніших новин середи, 14 серпня.

Начальниця управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Міхайловська отримає однокімнатну квартиру в одному з будинків по вулиці Лермонтова. Рішенням житлової комісії старша лейтенантка Міхайловська отримає службову однокімнатну квартиру в будинку №15 по вулиці Лермонтова. Площа квартири становить 32,7 кв. м.

У Василівському приватному зоопарку опублікували відеозапис, де розповідають історію появлення Каті у центрі. Левиця на ім’я Катя, мешканка реабілітаційного центру для хижих тварин у Запорізькій області, днями відзначила своє 17-річчя. Також на відео голова зоопарку, Олександр Пилишенко, розповів пару кумедних історій, пов’язаних з вихованкою Катею.

Цього літа Юлія Клименко, мешканка Запорізької області, піднялася на висоту 984,5 метри аби здійснити свою мрію. Не завадив дівчині і важкий діагноз ДЦП. Дорога на гору, назад та відпочинок зайняла у дівчини, її чоловіка і сина 9 годин, розповідає Юлія. 33-річна мешканка Кушугуму встановила власний рекорд, пройшовши більше 20 тисяч кроків.

В місті Мелітополь буде створено стіну пам’яті, яку буде присвячену Кирилу Толмацькому, більше відомому як Децл. Ініціатива створити пам’ятник, присвячений померлому від проблем з серцем реперу, належить місцевому мешканцю. Стіна знаходитиметься біля торговельного центра “Паладіум”, а міськрада вже дала свій дозвіл на це.

Запорізький краєзнавець Роман Акбаш опублікував фото залишків хреста на стіні у внутрішньому дворі третього корпусу ЗНУ. Там раніше працював храм.

12 серпня у Запоріжжі зникла 49-річна мешканка Запорізької області. Заяву про зникнення до поліції подала донька зниклої. Вона ж розповіла, що її мати, Лариса Костюченко, рано вранці поїхала в Запоріжжя до онкологічної лікарні. Сама Лариса проживає в селі Новоіванівка, що у Новомиколаївському районі. Якщо ви володієте будь-якою інформацією про місцезнаходження зниклої жінки, прохання звертатися за телефоном 0974961700 (дочка Олена) або 0963096940 (Альона).

Нагадаємо, в Запоріжжі зникла людина: поліція зайнята пошуками.

Читайте також: Запорізький депутат «забув» задекларувати трактор і отримав штраф

0