USD: EUR:
... в Запорожье
Реконструкція «Орбіти» та IT Forum за підтримки Зеленського: головні новини четверга у Запоріжжі

Реконструкція «Орбіти» та IT Forum за підтримки Зеленського: головні новини четверга у Запоріжжі

«Перший Запорізький» зробив огляд найголовніших новин четверга, 15 серпня

Вчора «Перший Запорізький» писал, що 14 серпня в Запорізькій області місцеву мешканку ледь не вбив невідомий чоловік, який намагався вилити на неї сірчану кислоту. Зараз поліція займається пошуками чоловіка, який скоїв замах на вбивство.

Палац культури “Орбіта” реконструюють за 50 мільйонів гривень. Відповідний тендер з’явився в реєстрі “Прозорро”. Замовником виступив Департамент культури і туризму Запорізької міської ради. Судячи з тендеру, протягом кожного з чотирьох етапів будуть проводити наступні роботи: демонтаж, зміцнення перекриття, заміна покрівлі, ремонтні роботи по ущільненню стін, заміни покриття підлоги і стелі.

Агресивний водій зламав щелепу запоріжцю, який не встиг перейти дорогу. Запоріжець на ім’я Євгеній Шокарєв пише, що 10 серпня йому зламав щелепу водій, якому була несила терпіти допоки пішоходи повністю перейдуть дорогу. Він ледве не наїхав на Євгенія, почав його лаяти та, у результаті словесної перепалки, вдарив чоловіка у щелепу.

27 вересня за підтримки Офісу Президента України у Запоріжжі відбудеться International IT Forum. На цьому заході команда Зеленського вперше презентує бренд цифрової держави.

У Запоріжжі на ринку праці найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом – слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, та на робітників з обслуговування – токарі, машиністи насосних установок, оператори верстатів з програмним керуванням, машиністи крана (кранівники), машиністи-оператори, фрезерувальники та інші.

Читайте також: Петрик П’яточкін та «Жив-був пес»: запорізький художник розмальовує стіни на Каховській, – ФОТО

0