USD: EUR:
... в Запорожье
Голова «Укргідроенерго»: На відбудову Дніпровської ГЕС після російських ударів може знадобитися три роки

Голова «Укргідроенерго»: На відбудову Дніпровської ГЕС після російських ударів може знадобитися три роки

У Запоріжжі продовжується ліквідація наслідків російських ударів по ДніпроГЕС, а на відбудову станції може піти від 2,5 до 3 років.

Про це повідомив генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота, йдеться у сюжеті «Голосу Америки».

«З 22 по 29 березня прийшлося понад 80 ракетних ударів по гідроенергетиці. Тобто, немає станції, яка б не піддалася ракетному обстрілу, — зазначив Ігор Сирота. — Наслідки важкі та тяжки. Щоб цю станцію (ДніпроГЕС, — прим.) відбудувати, потрібно 2,5-3 роки, ну і звичайно кошти».

За його словами, машинна зала Дніпровської ГЕС майже повністю зруйнована.

«Ми вже бачимо, що потрібно будувати нову машинну залу, тому що вона на 80% зруйнована. Це все потрібно демонтувати і по-новому будувати», — сказав гендиректор «Укргідроенерго».

Збитки ще не підраховані, адже працівники продовжують розбирати завали. В місті часто лунає «повітряна тривога», що гальмує процес.

«Це варварство. В цій станції були втілені новітні технології, майже закінчувалася відбудова та реконструкція агрегатів, і все це «покладено» за одну мить нанівець», — зазначає працівник станції Сергій Коник.

Поки невідомо, скільки буде коштувати ремонт машинної зали й агрегатів енергооб’єкта, проте в «Укргідроенерго» не виключають, що кошти доведеться збирати, зокрема, шляхом підвищення тарифів на електрику.

Нагадаємо, 22 березня армія РФ вдарила по ДніпроГЕС. Загинув водій тролейбуса, що рухався по греблі під час вибуху. Через удар було зафіксовано засмічення ґрунтів і витік нафтопродуктів у Дніпро

Генштаб ЗСУ: В районі населеного пункту Запорізької області триває бій


Читайте також:

Окупанти вдарили по Запорізькій області 426 разів: обстріляли вісім населених пунктів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0