USD: EUR:
... в Запорожье
Голова Фонду держмайна відвідав у Запоріжжі заводи ЗАлК та ЗТМК, які готують до приватизації, – ФОТО

Голова Фонду держмайна відвідав у Запоріжжі заводи ЗАлК та ЗТМК, які готують до приватизації, – ФОТО

Вчора, 3 березня, під час робочого візиту до Запоріжжя голова Фонду державного майна України Рустем Умєров відвідав Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат та Запорізький титано-магнієвий комбінат.

Про це Рустем Умєров повідомив в соціальній мережі.

Під час перебування на Запорізькому алюмінієвому комбінаті голова Фонду держмайна зустрівся з керівниками виробничих підрозділів, з якими обговорив поточний стан підприємства, проблемні питання та шляхи вирішення.

«Раніше ЗАлК був флагманом алюмінієвої промисловості та єдиним виробником первинного алюмінію. Зараз – зруйноване, все цінне обладнання вивезене. Керівництво підприємства, яке призначили після повернення комбінату в державну власність, готує план дій, щоб повернути ЗАлК до життя», – розповів Умєров підсумки зустрічі.

Нагадаємо, АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» – колишній флагман алюмінієвої промисловості України, єдиний виробник первинного алюмінію. Комбінат зазнав занепаду у 2001 році з приходом нового власника – компанії з Росії, яка вважалася одним з найбільших в світі виробників первинного алюмінію і глинозему. Через невиконання інвестиційних зобов’язань у 2015 році за ініціативою Генеральної прокуратури України контрольний пакет акцій підприємства (68,01% від загальної кількості акцій) було повернуто у державну власність України та передано до управління Фонду державного майна України.

Також голова Фонду державного майна зустрівся з керівництвом Запорізького титано-магнієвого комбінату – єдиного у Європі виробника губчастого титану

«Разом з керівництвом домовилися створити план розвитку підприємства – об’єднуємо ресурси, щоб підвищити ефективність активу. Без інвестицій розвивати та модернізувати комбінат буде складно. Сподіваюсь, що разом з командою в найближчі тижні зможемо повідомити про позитивні новини», – розповів Умєров.

Нагадаємо, наприкінці березня заступниця голови ФДМУ Яна Матієва мала зустрічі з керівництвом ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ДП «Кремнійполімер» та АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат». Ці три підприємства Фонд державного майна України готує до приватизації.

Фонд державного майна готує до приватизації три великих підприємства у Запоріжжі


Читайте також:

В окупованому Бердянську найбільші підприємства тепер працюють для потреб російської армії

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0