USD: EUR:
... в Запорожье
Генштаб ЗСУ повідомив про можливу провокацію на Запорізькій АЕС

Генштаб ЗСУ повідомив про можливу провокацію на Запорізькій АЕС

Збройні сили України офіційно повідомляють про можливу підготовку  найближчим часом провокації на території Запорізької атомної електростанції, окупованої російськими терористами з 4 березня 2022 року.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

«За оперативною інформацією, сьогодні, на зовнішній крівлі  третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС були розміщені сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої. Їх підрив не має пошкодити енергоблоки, але може створити картинку обстрілів з боку України. Про це і дезінформують російські ЗМІ та телеграм-канали, – йдеться у повідомленні. – Збройні сили України не порушують норм міжнародного гуманітарного права, відстежують та контролюють ситуацію і готові діяти за будь-яких умов».

Нагадаємо, 22 червня Володимир Зеленський заявив про плани Росії влаштувати теракт на Запорізькій АЕС, яку росіяни контролюють з 4 березня 2022 року. Після цього начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-майор Кирило Буданов повідомив, що план теракту на Запорізькій атомній електростанції повністю розроблено та затверджено росіянами.

У Запорізькій ОВА розповіли, які райони підлягають евакуації й які перші дії у випадку теракту на Запорізькій АЕС


Читайте також:

Інфраструктура брехні: як Росія створила потужну пропагандистську машину на окупованій території Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0