USD: EUR:
... в Запорожье
Генштаб ЗСУ: Окупанти готують на Запорізькій АЕС чергову провокацію під фальшивим прапором

Генштаб ЗСУ: Окупанти готують на Запорізькій АЕС чергову провокацію під фальшивим прапором

Російські загарбники готуються до проведення чергової провокації на Запорізькій атомній електростанції — ще однієї операції під фальшивим прапором.

Про це 14 квітня повідомив Генштаб ЗСУ з посиланням на дані розвідки.

«Росія є єдиним терористом у світі, який тримає в заручниках атомну станцію та використовує її для шантажу України та усього світу. Ніхто інший, окрім російських терористів, не ставив світ так близько до межі свідомої радіаційної катастрофи», — зазначають в Генштабі.

У відомстві нагадали, що лише за нещодавні тижні Росія вже кілька разів намагалась перекласти на Україну відповідальність за використання безпілотників для атак на обʼєкти ЗАЕС.

«Це свідомі російські дії, які продовжують російську ж практику шантажу нашої держави та усієї міжнародної спільноти ризиком катастрофи на ЗАЕС. Україна завжди відповідально ставилась і ставиться до безпеки ядерних обʼєктів. Лише повернення ЗАЕС під контроль України здатне відновити реальну безпеку станції. Допоки російські терористи знаходяться на ЗАЕС, тримають там свою бойову техніку та мають можливість проводити свої операції, безпека станції не може бути гарантована», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в МАГАТЕ підтвердили, що усі енергоблоки Запорізької АЕС знаходяться у стані холодного зупину.

Як повідомлялось раніше, на ЗАЕС 7 квітня лунали вибухи. У МАГАТЕ заявили про три влучання в захисну оболонку реактора. Згодом 9 квітня МАГАТЕ заявило про атаку безпілотників на навчальний центр ЗАЕС. Україна свою причетність до вибухів заперечує.

Держдеп США про безпілотники на Запорізькій АЕС: Росія грає в дуже небезпечну гру


Читайте також:

Атакована, обстріляна та захоплена: рівно два роки тому окупанти захопили Запорізьку АЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0