USD: EUR:
... в Запорожье
Де у Запоріжжі та області лежать пацієнти з підозрою на коронавірус

Де у Запоріжжі та області лежать пацієнти з підозрою на коронавірус

Якщо в перші дні карантину всіх звозили до обласної інфекціонки, то зараз підозрілих хворих госпіталізують за місцем проживання

Перших пацієнтів з підозрою на коронавірус із Запорізької області госпіталізували до обласної інфекційної клінічної лікарні. По ним вже прийшли аналізи з Києва — коронавірусу не виявлено.

З тих пір, практично, щодня стали госпіталізувати нових хворих з підозрою на CoViD-2019. Але тепер підозрілих хворих госпіталізують за місцем проживання.

Про це “Першому Запорізькому” стало відомо з інтерактивної карти моніторингу ситуації щодо госпіталізованих осіб з підозрами на коронавірус та власних джерел у лікарнях.

Таким чином, на сьогоднішній день у Запоріжжі пацієнти з підозрою на коронавірус лежать в чотирьох лікарнях. В обласній інфекційній госпіталізовані 8 осіб, в Центрі первинної медсан допомоги № 1 — одна людина, двоє — в клініці “Мотор Січ” і ще один пацієнт лежить в Центрі первинної медсан допомоги № 6 (залізнична лікарня) на Космосі.

Ще 7 осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію госпіталізовані в області.

Один пацієнт лежить в Токмацькій інфекціонці, і 6 чоловік в Мелітополі (5 — в багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування та швидкої медичної допомоги та 1 — в Центрі первинної медсан допомоги №2).

Нагадуємо, в Запоріжжі і області епідемситуація щодо коронавірусу контрольована, жодного випадку захворювання не підтверджено.


Читайте також:

Медпрацівники у Запорізькій області отримали гуманітарну допомогу у вигляді захисних костюмів

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Лариса Бабіч2020-03-30 19:21:05
Де у Запоріжжі можна пройти тест на коронавірус