USD: EUR:
... в Запорожье
Формував у дітей агресію до України: повідомлено про підозру зраднику з Запорізької області

Формував у дітей агресію до України: повідомлено про підозру зраднику з Запорізької області

Вчитель фізики та трудового навчання школи в селищі Дмитрівка Бердянського району після окупації частини Запорізької області перейшов на бік ворога. Під чіткими настановами російської окупаційної адміністрації він працював у місцевому закладі освіти.

Про це повідомили у Національній поліції Запорізької області.

Після окупації чоловік почав активно співпрацювати з ворогом. У липні 2022 року він погодився обійняти посаду директора «Дмитровской средней общеобразовательной школы». Зрадник русифікував навчальний процес, впровадивши російську систему освіти.

«Директор» регулярно проводив «уроки мужества» та організовував виготовлення учнями інформативних стендів «о героях специальной военной операции». Крім того, охоче забезпечив школярів підручниками з всесвітньої історії, наголосивши на тому, що тепер діти знатимуть «справжній» перебіг подій. Тим самим він формував у підростаючого покоління агресивне ставлення та ненависть до України.

Фігуранту справи заочно повідомили про підозру за ч. 3 ст. 111-1 «Колабораційна діяльність» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років.

Брала участь в створенні «кадетського класу» та залучає дітей до пропаганди: судитимуть колаборантку з Запорізької області


Читайте також:

В Запоріжжі аферисти ошукали людей на 600 тис грн: подробиці, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0